Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Wybór koszatniczki

Wybór koszatniczki

Wybierając wymarzonego gryzonia dla pociechy, zazwyczaj kierujemy się tym, aby nie sprawiał on za wiele trudności, a opieka nad nim nie była zbyt czasochłonna. Pod tym względem wspaniałym wyborem stanie się koszatniczka, z którą wbrew pozoru można stosunkowo szybko nawiązać kontakt. Oczywiście wymaga to cierpliwości, ponieważ wszystkie gryzonie z natury nie są zwierzętami oswojonymi z obecnością człowieka. Koszatniczce trzeba stworzyć odpowiednią przestrzeń, w której będzie mogła bez ograniczeń się poruszać.

W tym celu należy zamówić dość dużą klatkę, najlepiej z wieloma poziomami. Dzięki temu gryzoń będzie mógł poruszać się również w górę, co z pewnością doskonale wpłynie na jego ogólną kondycję. Jeśli zaś chodzi o jedzenie dla koszatniczek, na pewno nie będziemy mieć trudności z jej zakupem. W sklepach zoologicznych czeka na nas naprawdę ogromny wybór najróżniejszych mieszanek, przy pomocy których zadbamy o zdrowie naszego zwierzaczka. Koszatniczka nie jest problematycznym zwierzęciem i z pewnością w szybkim czasie przypadnie do gustu nawet młodszym pociechom.


Głosuj (0)

mikedo24 13:47:10 23/02/2017 [Powrót] KomentujStrona Główna

Zajrzało:6576

Księga Gości (0)
Dodaj do Księgi
Dodaj do Ulubionych

twojzwierzak


Ulubieni


Linki i stronki


Archiwum
2017
Lipiec
Luty
2016
Styczeń
2015
Grudzień