Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Wielkość świnki morskiej

Wielkość świnki morskiej

Ciekawe zwierzątko domowe Jeśli zastanowimy się nad tym, które zwierzęta domowe są w dobie naszych czasów najpopularniejsze, bez wątpienia wpadną nam do głowy także gryzonie. W tym względzie interesującym przykładem jest świnka morska, która jest zwierzątkiem o znacznych gabarytach – zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę gryzonie. Co jest z tym związane, klatka doskonała dla świnek morskich musi być naprawdę dużych rozmiarów, bo w innym razie zwierzątko nie będzie się znakomicie w niej czuło.

Samo przebywanie w zamkniętej przestrzeni to naprawdę za mało, aby w zadowalający sposób zaopiekować się opisywanym pupilem. Bardzo kluczowe jest, aby bardzo często wypuszczać świnkę na dłuższe spacery po naszym mieszkaniu. Oczywiście powinniśmy te spacery nadzorować, aby naszemu zwierzaczkowi nie przytrafiło się nic złego. Dobrym pomysłem może okazać się zakup kojca, który wyznaczy dla świnki określoną przestrzeń do swobodnego poruszania się. Należy także pamiętać o zbilansowanej diecie opisywanego gryzonia. Koniecznie należy do niej wprowadzić wybrane jarzyny, za którymi przepada każda świnka morska.


Głosuj (0)

mikedo24 13:49:25 23/02/2017 [Powrót] KomentujStrona Główna

Zajrzało:6145

Księga Gości (0)
Dodaj do Księgi
Dodaj do Ulubionych

twojzwierzak


Ulubieni


Linki i stronki


Archiwum
2017
Lipiec
Luty
2016
Styczeń
2015
Grudzień